نمایش محتوا نمایش محتوا

Document

سال 1400 سال 1400

شهراه شهراه

ماسک بزنیم ماسک بزنیم

اخبار فرودگاه
۱ تير ۱۴۰۱

پيام تبريک معاون وزير به مناسبت سالروز تاسيس شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، سي و يکمين سالروز تاسيس اين شرکت را تبريک گفت.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱

افزايش پنج درصدي اعزام و پذيرش مسافر در ارديبهشت سال جاري

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افزايش اعزام و پذيرش مسافر در ارديبهشت سال جاري خبرداد و گفت: اين آمار به نسبت ماه گذشته(فروردين) با افزايش پنج درصدي همراه بوده است.
۲۷ خرداد ۱۴۰۱

تقدير وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت فرودگاه‌ها/دستور رستم قاسمي به ارکان وزارت راه براي اقدام عملياتي در حمايت از شرکت‌هاي دانش بنيان

وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت
فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در اتکا به توان داخلي و فراخوان از شرکت‌هاي دانش‌بنيان فعال در صنعت فرودگاهي و هوانوردي تقدير کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱

استقرار اکوسيستم پژوهش و فناوري صنعت فرودگاهي و هوانوردي در شرکت فرودگاه‌ها

معاون برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن اعلام فراخوانِ اين شرکت براي شناسايي شرکت‌هاي دانش‌بنيانِ فعال در حوزه صنعت فرودگاهي و هوانوردي کشور از هدف‌گذاري براي استقرار اکوسيستم پژوهش و فناوري صنعت فرودگاهي و هوانوردي در سال ۱۴۰۱ در اين شرکت خبر داد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۱

فراخوان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به شرکت هاي دانش بنيان

شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين از کليه شرکتهاي دانش بنيان، پژوهشکده ها، دانشگاهها و پارکهاي علم و فناوري فعال و توانمند در حوزه توليد و عرضه محصولات فرودگاهي و هوانوردي دعوت به همکاري کرد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱

زيرساخت هاي لازم در فرودگاه هاي عامل حج براي رفاه زائران فراهم است

معاون وزير و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: زيرساخت هاي لازم در فرودگاه هاي عامل حج جهت رفاه هرچه بيشتر زائران خانه خدا فراهم شده است.
۱۸ خرداد ۱۴۰۱

حج مظهر اتحاد امت اسلامي است؛ هيچ خللي به اتحاد مسلمانان نبايد وارد شود/ وظيفه سنگين دولت ميزبان تامين امنيت زائران و جلوگيري از تکرار فجايع گذشته است

رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز (چهارشنبه) در ديدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را ستون زندگي انسان و دربردارنده پيام‌ها و درس‌هاي مهمي براي ابعاد مختلف زندگي فردي و اجتماعي انسان دانستند و بر لزوم تأمين امنيت همه زائران بويژه زائران ايراني به عنوان مطالبه جدي جمهوري اسلامي از دولت ميزبان تأکيد کردند.
۱۳ خرداد ۱۴۰۱

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به مناسبت سالروز رحلت بنيانگذار انقلاب اسلامي

حميدرضا سيدي معاون وزير و رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن ايام ارتحال امام خميني(ره) و قيام پانزده خرداد را تسليت گفت و اظهار اميدواري کرد:
در روزهاي حساس قرن جديد که انقلاب اسلامي بيش از هميشه به هوشياري، بصيرت و حمايت مردم آگاه و غيور کشورمان نياز دارد، پشتيبان اين انقلاب خدايي باشيم تا ان‌شاالله آن را به دست صاحب امر؛ حضرت قائم(عج) برسانيم.